Balaídos C-Erizana B S16 11.00 Cuvi
Arenas Alcabre B-San Miguel B S16 11.00 Pahiño-Navia
Santa Mariña D-Alertanavia B S16 16.00 Cotogrande
Choco D-Nieto B S16 10.00 Santa Mariña 2
Rápido Pereiro-La Guía B S16 10.00 Monte da Mina
Vila do Corpus D-Atlántida Matamá B D17 10.00 Angoares