Mondariz-Vila do Corpus B S4 17.00 A Lagoa-2
Casablanca-Salceda S4 12.00 Cuvi
UVCD Candeán-Ribera S4 10.30 A Madroa
Celta B-CCAR Valladares S4 12.00 A Madroa C-1
Chapela B-Val Miñor C S4 10.30 Parada
Rápido Bouzas B-Coruxo B S4 11.00 Baltasar Pujales
Cristo Victoria D-Santa Mariña B D5 12.30 A Bouza