Pabellón Ourense-S. Roque S26 18.30 Miguel Angel
Choco-Calasancio S26 11.00 Santa Mariña
Comesaña-Alondras S26 16.00 A Xunqueira
Vila do Corpus-Lérez S26 18.00 Angoares
A Seca-Ourense S26 20.00 La Junquera 1
Val Miñor-Alertanavia D27 10.00 Condomínguez
Caldas-Col Hogar D27 12.00 As Corticeiras
Sárdoma-Santa Mariña D27 12.15 Relfas
R.C. Celta-Barbadas D27 11.00 A Madroa