Blog 
Festa a Festa
RSS - Blog de Roxelio Xabier García Romero

Sobre este blog de Gran Vigo

Blog de festas e orquestras.


Archivo

  • 13
    Junio
    2014

    Comenta

    Comparte

    Twitea

    Propostas festeiras para o venres de Santo Antón

    Festa_a_Festa_2014_-_carteis_3_semana_xuño Unha das festas máis arraigadas de Galicia fai soar as bombas de palenque polas catro esquinas da nosa terra. Velaquí van moitas propostas festeiras para o día grande de anto Antón, que anticipa unha fin de semana chea de celebracións.

    FESTAS PARA HOXE 13 DE XUÑO ABANICO: Vilamarín, Ourense ACHÉ: O Pazo, Rianxo, A Coruña ACORDES: A Cachada, Arteixo, A Coruña ALARMA: Olas, Mesía, A Coruña ALCÁZAR: Cedeira, A Coruña ALIANZA: La Braña, Castrillón, Asturias AMÉRICA: Cerceda, A Coruña ARAMIO: Morgadáns, Gondomar, Pontevedra ATENAS: Cabrui, Mesía, A Coruña CANADÁ: Cuíña, Oza Dos Ríos, A Coruña CAPITOL: Barro, Pontevedra CASTING: Villoria, Asturias CHARLESTÓN BIG BAND: Cangas De Onís, Asturias CHICAS SHOW: Piñeira Seca, Xinzo De Limia, Ourense CICLÓN: Rodeiro, Pontevedra CINEMA: San Pelayo, Valdepares, Asturias CIUDAD CRISTAL: Visantoña, Santiso, A Coruña CLAXXON: Quins, Melón, Ourense COMPOSTELA: Agualada, Coristanco, A Coruña COSTA DORADA: A Candaira, O Saviñao, Lugo COSTA OESTE: O Viso, Ramirás, Ourense DELIRIO: Feás, Boborás, Ourense D’MODA: Górgua, Padrenda, Ourense D’MOMENTO: Boborás, Ourense D’TACÓN. Ribadavia, Ourense EL COMBO DOMINICANO: Vizoño, Abegondo, A Coruña ÉLITE: O Barco De Valdeorras, Ourense EMPERADORES: Burela, Lugo FANIA BLANCO SHOW: Castro De Rei De Lemos, Paradela, Lugo FILADELFIA: Quins, Melón, Ourense FIN DE SIGLO: Feás, Boborás, Ourense FOLIADA: Fustáns, Gomesende, Ourense GALILEA: San Pelayo, Valdepares, Asturias GARIBALDI: Rigueira, Xove, Lugo GRAN CASINO: San Félix De Asma, Chantada, Lugo GRAN PARADA: Pradeda, Guntín, Lugo IDEAS: El Bailache, Grado, Asturias ILUSIÓN: Pradeda, Carballedo, Lugo IRIS: Valdoviño, A Coruña ISMAEL: Artes, Carballo, A Coruña ISRAEL: Agualada, Coristanco, A Coruña JERUSALEN: Sanxenxo, Pontevedra LA OCA: Rigueira, Xove, Lugo LIMÓN: O Viso, Redondela, Pontevedra LOS ESPAÑOLES: Cerceda, O Pino, A Coruña LOS PLAYER’S: Campo Lameiro, Pontevedra LOS SATÉLITES: A Pedra, Cariño, A Coruña MARAZUL: Loureda, Arteixo, A Coruña MARBELLA: Suxo, Muxía, A Coruña METRÓPOLIS: Tibiáns (Viladabade) Tordoia, A Coruña MIRAMAR: Berducedo, Moaña, Pontevedra MOSAICO: Castiñeiriño, Santiago De Compostela NEVADA: Vilaselán, Ribadeo, Lugo NUEVA GENERACIÓN: Dexo, Oleiros, A Coruña OLYMPUS: Cuíña, Oza Dos Ríos, A Coruña PALLADIUM: Suxo, Muxía, A Coruña PANAMÁ: Castiñeiriño, Santiago De Compostela PANORAMA: A Toca, As Somozas, A Coruña PARÍS DE NOIA: Dexo, Oleiros, A Coruña PASSARELA: Cenlle, Ourense PONTEVEDRA: Vizoño, Abegondo, A Coruña PRINCIPAL: O Puxedo, Lobios, Ourense QUINTA AVENIDA: Vilaselán, Ribadeo, Lugo RITMO JOVEN: San Martiño De Broño, Negreira, A Coruña ROYAL ORQUESTA: Fontei, A Rúa, Ourense SALSA ROSA: Rodeiro, Pontevedra SAMBA: A Toca, As Somozas, A Coruña SIERRA DE LUNA: Taramundi, Asturias SINTONÍA DE VIGO: Cabrui, Mesía, A Coruña SOLARA: Monforte De Lemos, Lugo SUAVECITO: Monforte De Lemos, Lugo SUPERFAMA: Campo Lameiro, Pontevedra TANGO: Barro, Pontevedra TEKILA: Cangas De Onís, Asturias TELEVISIÓN NORDÉS: O Viso, Redondela, Pontevedra TRÉBOL: Espasante, Ortigueira, A Coruña TRIUNFO: Garellas, Forcarei, Pontevedra NON QUEDEDES NA CASA FESTEIROS!

     

    Denunciar
    Compartir en Twitter
    Compartir en Facebook