Blog 
Festa a Festa
RSS - Blog de Roxelio Xabier García Romero

Sobre este blog de Gran Vigo

Blog de festas e orquestras.


Archivo

  • 07
    Enero
    2010

    Comenta

    Comparte

    Twitea

    Primeiras festas de 2010

    Novo ano e nova temporada. A maioría das orquestras comezan a temporada de inverno caracterizada polas verbenas, bailes e actuacións en salas de festas e restaurantes aínda que tamén pode haber algunha verbena de campo. Ofrecemos as datas dalgunhas orquestras e grupos que actuarán en xaneiro por diversos lugares de Galicia e comunidades veciñas.

    GRUPO CHASTON 6 O BUSTO - SANTA COMBA- A CORUÑA 9 TARAS -SERRA DE OUTES- A CORUÑA ------------------------------------------------------------------------ 17 DISCOTECA OGMIOS - CARIÑO - A CORUÑA ------------------------------------------------------------------------ 22 BIRD'S CLUB - PONTEDEUME - A CORUÑA 23 BIRD'S CLUB - PONTEDEUME - A CORUÑA 24 CENTRO SOCIAL DE CAMBRE - A CORUÑA ------------------------------------------------------------------------ 28 DOBLE R A CORUÑA 29 CAFÉ PICAS - ARES - A CORUÑA 30 CAFÉ PICAS - ARES- A CORUÑA 31 SOCIEDAD CASTRO - NARÓN - A CORUÑA GRUPO NARANJA dia 1 Discoteca Chamán - Tomiño - Pontevedra dia 5 C. Cultural de Zamáns - Vigo - Pontevedra dia 22 S.Vicente de trasmaño - Redondela - Pontevedra dia 23 Taboexa-As neves - Pontevedra 30 y 31 Discoteca Chamán - Tomiño - Pontevedra GRUPO SAMBA 1 - MERCANTIL CALDAS 2 - S.F. CHANTECLAIR 5 - PONFERRADA 6 - ARNOIS - A ESTRADA 7 - BASTAVALES - BRION - CORUÑA 9 - SEAIA - MALPICA - CORUÑA 16 - D.F. LA LUNA 22 -  PEDRAFIGUEIRA - CARNOTA - CORUÑA 23 - OUBIÑA - CAMBADOS 30 - RUA - CERVO - LUGO ORQUESTRA ABANICO
    2 S.F.TEA - PONTEAREAS
    3 S.F. CHANTECLAIR
    5 C.CULTURAL DE MOURENTE - PONTEVEDRA
    6 S.F. LA LUNA - PONTEVEDRA
    9 CARREIRAS - PONTECESURES - PONTEVEDRA
    10 S.F. LA REINA
    16 S.F. RIOMAR - PLAYA SAMIL - VIGO
    23 ESTAS - TOMIÑO - PONTEVEDRA
    30 RÚA - CERVO - LUGO
    31 BUDIÑO - PORRIÑO - PONTEVEDRA
    ORQUESTRA ACHÉ 02 - SF DONA DANA 06 - SF CHANTECLAIR 15 - SF O MEDULIO - NARÓN - A CORUÑA 16 - BRONLLO - O PINO - VALGA 23 - MULTIUSOS DE XOVE - XOVE - LUGO 30 - SF EXÁGONO - LUGO ORQUESTRA CHARLESTON BIG BAND Día 1: S.F DON PEDRO - A CAÑIZA - PONTEVEDRA Día 2: S.F LA FLOR DE MONTOUTO - ABEGONDO - A CORUÑA Día 5: S.F ROSALAR - RIBADEO - LUGO Día 10: S.F RIOMAR - PRAIA DE SAMIL - VIGO - A CORUÑA Día 16: A MODIA - VILARIÑO - CAMBADOS - PONTEVEDRA (Alternando con Gran Parada) Día 22: RODEIRO - PONTEVEDRA (Alternando con Cinema) Día 23: CERPONZÓNS - PONTEVEDRA (Alternando con Philadelphia) Día 30: BUDIÑO - PONTEVEDRA (Alternando con Marbella) ORQUESTRA COSTA OESTE 02 - Riomar - Praia de Samil - Vigo - Pontevedra 03 SF La Reina - Mos - Pontevedra 05 Centro Cultural Becerreira - Cabral - Vigo - Pontevedra 06 SF Hexágono - Lugo con ORQUESTRA SINTONÍA DE VIGO 15 SF Rosalar - Ribadeo - Lugo 16 - Arra - Portonovo - Sanxenxo - Pontevedra 17 SF Zeus - Pontedeume - A Coruña 22 Carres - Cesuras - A Coruña 30 SF INK - Freixeiro - Narón - A Coruña 31 SF Mami - A Manchica - Ourense ORQUESTRA GRAN PARADA
    DIA 01: LICEO DE NOIA. NOIA. 23:00 HORAS
    DIA 02: MULTIUSOS DE XOVE. XOVE. 23:00 HORAS
    DIA 05: C. MOURENTE. PONTEVEDRA. 23:00 ABANICO
    DIA 09: SALA DE FIESTAS INK. NARON. 22:00 HORAS
    DIA 10: SALA ELITE. PONTECALDELAS. 19:30 HORAS
    DIA 15: SALA MULUDIO. NARON. 23:00 HORAS
    DIA 16: MODIA. CAMBADOS. 22:00. CHARLESTON B.B.
    DIA 17: MACENDO. OURENSE. 22:00 HORAS
    DIA 22: PARDERUBIAS. SALCEDA. 22:00 HORAS
    DIA 23: RESTAURANTE PARAGUAS. 23:30 HORAS
    DIA 24: SALA DE FIESTAS LA LUNA. 19:00 HORAS
    DIA 29: RUA. CERVO. LUGO. 23:00. ATENAS
    DIA 30: SALA DE FIESTAS TEA. PONTEAREAS. 23:00
    DIA 31: SALA DE FIESTAS LA REINA. 19:00 HORAS
    ORQUESTRA JERUSALÉN
    Dia Lugar Empieza Termina Estamos con:
    2 PABELLON DE PONTE DO PORTO CORUÑA FOLIADA
    3 SF LA LUNA PONTEVEDRA
    5 SF CHANTECLAIR
    6 COAXE CATOIRA`PONTEVEDRA PARIS
    10 SF ZEUS PONTEDEUME
    15 ARRA PORTONOVO
    16 SF INK NARON CORUÑA
    24 SF RIOMAR SAMIL VIGO
    ORQUESTRA MARBELLA

    S.F. LA LUNA     01/01/2010     Pontevedra

    S.F.JOSFER-MESON DO VENTO     02/01/2010     A Coruña

    ROCA-GUITIRIZ     05/01/2010     Lugo

    S.F.ELITE-PONTECALDELAS     06/01/2010     Pontevedra

    S.F.CALVIÑO-CABALEIROS-TORDOIA     08/01/2010     A Coruña

    S.F. DOMJUL-TUI     09/01/2010     Pontevedra

    S.F.EXAGONO     10/01/2010     Lugo

    CACHEIRO-PONTESAMPAIO     15/01/2010     Pontevedra

    MIRON-PONTECALDELAS     16/01/2010     Pontevedra

    S.F. DON PEDRO- A CAÑIZA     17/01/2010     Pontevedra

    RABADE     22/01/2010     Lugo

    CARRES-CESURAS     23/01/2010     A Coruña

    S.VICENTE DE CERPONZONS     24/01/2010     Pontevedra

    S.F. DONA DANA - TOURO     29/01/2010     A Coruña

    BUDIÑO-PORRIÑO     30/01/2010     Pontevedra

    ORQUESTRA MONTES Día 6: Club de Campo - Ferrol (A Coruña) Día 7: local social Loiba-Ortigueira (A Coruña) Día 16:multiusos de Xove (Lugo) Día 31: Rúa-Cervo (Lugo) ORQUESTRA OLYMPUS
    FECHAS LUGAR ACTUAMOS CON... HORARIO
    SABADO 02
    SALA DE FIESTAS INK - NARON - A CORUÑA
    SOLOS
    23:30
    DOMINGO 03
    SALA DE FIESTAS ZEUS - PONTEDEUME - A CORUÑA
    SOLOS
    20:00
    MARTES 05

    SALA DE FIESTAS MAMI - A MANCHICA - OURENSE

    SOLOS

    2:00

    MIERCOLES 06
    SALA DE FIESTAS MAMI - A MANCHICA - OURENSE
    SOLOS
    19:15

    VIERNES 08

    SEAIA - MALPICA - A CORUÑA

    TRIUNFO
    23:00
    SABADO 09
    SALA DE FIESTAS CHANTECLAIR - VALGA - PONTEVEDRA
    SOLOS
    ...
    VIERNES 15
    DISCOTECA PAZOS - LARACHA - A CORUÑA
    SOLOS
    23:30
    SABADO 16

    SALA DE FIESTAS JOSFER - MESON DO VENTO

    SOLOS

    00:00
    VIERNES 22
    ARMEA - COIROS - A CORUÑA

    SOLOS

    23:00
    SABADO 23
    RODEIRO - PONTEVEDRA
    PARIS DE NOIA
    23:00
    DOMINGO 24
    SALA DE FIESTAS LA REINA - SANGUIÑEDA - MOS
    SOLOS
    19:00
    VIERNES 29
    SALA DE FIESTAS DONADANA - TOURO - A CORUÑA
    MARBELLA
    00:00
    SABADO 30
    DISCOTECA RIOMAR - (Playa Samil) - VIGO

    SOLOS

    ...

    DOMINGO 31
    SALA DE FIESTAS EXAGONO - LUGO
    PARIS DE NOIA
    20:00
    ORQUESTRA PARÍS DE NOIA
    01/01/2010 - S.F. Chanteclair - Valga - Pnte Cesures (Pontevedra)
    02/01/2010 - S.F Rosalar - Ribadeo (Lugo)
    03/01/2010 - S.F DonPedro - A Cañiza - (Pontevedra).
    05/01/2010 - Multiusos de Xove - Xove (Lugo)
    06/01/2010 - Coaxe - Catoira (Pontevedra)
    La fiesta empieza a las 8 de la tarde. Alternamos con la Orquesta Jerusalen.
    08/01/2010 - PUB EL MOLINO - RIBADEO
    09/01/2010 - SEAIA - MALPICA - ( A CORUÑA)
    Alternamos con el grupo Samba.
    15/01/2010 - S.F. SOCO - VIMIANZO (A Coruña)
    16/01/2010 - SANCOBAD - VILLALBA (LUGO)
    Alternamos con la orquesta Versalles.
    22/01/2010 - San Vicente - Vimianzo (A Coruña)
    23/01/2010 - RODEIRO - (PONTEVEDRA)
    Alternamos con la orquesta Olympus y la fiesta empieza alrededor de las 10.
    29/01/2010 - S.F. ESTILO - OVIEDO
    30/01/2010 - S.F. DONA-DANA
    31/01/2010 - S.F. HEXAGONO - LUGO
    Alternamos con la orquesta Olympus.
    ORQUESTRA PHILADELPHIA
    Dia Lugar Empieza Termina Estamos con:
    6 S.F. Zeus-Pontedeume 19:15
    9 Restaurante O Paraugas-Carral
    16 S.F. NovaExagono-Lugo
    23 Cerponzons-Pontevedra 21:00 03:00 Charleston
    30 S.F. Josfer-Meson do Vento 00:30
    31 S.F. La Luna-Pontevedra 19:15
    ORQUESTRA PONTEVEDRA

    FECHA

    LUGAR

    ACTUAMOS CON

    HORARIO

    VIERNES 8

    FESTIVAL SINDROME DE DOWN-PONTEVEDRA

    VARIOS

    20:30

    SABADO 9

    ROMAY-PORTAS-PONTEVEDRA

    ALKAR

    20:30

    VIERNES 15

    S.F. ESTILO-OVIEDO

    SOLOS

    23:00

    SABADO 16

    S.F. ESTILO-OVIEDO

    SOLOS

    23:00

    SABADO 23

    S.F. DOMJUL

    SOLOS

    23:00

    DOMINGO24

    S.F HEXAGONO-LUGO

    SOLOS

    19:00

     

    Denunciar
    Compartir en Twitter
    Compartir en Facebook