Blog 
Festa a Festa
RSS - Blog de Roxelio Xabier García Romero

Sobre este blog de Gran Vigo

Blog de festas e orquestras.


Archivo

  • 26
    Julio
    2014

    Comenta

    Comparte

    Twitea

    Máis de cen citas festeiras para o último sábado de xullo

    Actuación da orquestra El Combo Dominicano en Arteixo a pasada noite

    Vai avanzando a temporada e xa estamos na última fin de semana de xullo. Moitas festas para estes días de ponte, moitas das cales publicamos aquí para que esteas informad@. Boa festa para tod@s!!!

    ACTUACIÓNS ORQUESTRAS SÁBADO 26 DE XULLO ABANICO: Arriondas, Parres, Oviedo ACHÉ: Ribadelouro, Tui, Pontevedra ACIREMA: A Lama, Pontevedra ACORDES: Saá, Lugo ALARMA: O Burgo, Culleredo, A Coruña ALASKA: Villablino, León ALCÁZAR: Illa de Arousa, Pontevedra ALIANZA: O Seixo, Mugardos, A Coruña ALKAR: Candeán, Vigo ALMIRANTES: Lestedo, Palas de Rei, Lugo ALTO STANDING: Nueva de Llanes, Llanes (Asturias) AMÉRICA: Aldán, Cangas, Pontevedra AMÉRICA SL: Sísamo, Carballo, A Coruña ARABIA: Anllo, O Carballiño, Ourense ARAMIO: Goiriz, Vilalba, Lugo ARMONÍA SHOW: Sande, A Capela, A Coruña ASIRIA: Pacios-Carballido, Begonte, Lugo ASSIA: Santiago De Ambiedes, Gozón (Asturias) ATENAS: Louro, Muros, A Coruña AVENIDA: Castroncelos, Pobra do Brollón, Lugo BOHEMIA: Playa América, Nigrán, Pontevedra BREIXA BAND: Trasparga, Guitiriz, Lugo BRUJAS: San Cristóbal de la Polantera, León CALIFORNIA: Piñor, O Carballiño, Ourense CANADÁ: Calvos, Fornelos de Montes, Pontevedra CAPITOL: Abalo, Catoira, Pontevedra CENIZA: Ameixenda, Cee, A Coruña CHANNEL: Ribeira de Piquín, Lugo CHARLESTÓN BIG BAND: Folgueras (Jarrio) (Asturias) CHICAS SHOW: Abade, Moeche, A Coruña CICLÓN: Cerceda, A Coruña (Aquapark) CINEMA: Pantín, Valdoviño, A Coruña CIUDAD CRISTAL: San Cristóbal, Ribadavia, Ourense CLAXXON: Folgueras (Jarrio) (Asturias) COMPOSTELA: Figueiró, Tomiño, Pontevedra COSTA BLANCA: Mogor, Marín, Pontevedra COSTA DORADA: Luía, Ortigueira, A Coruña COSTA NORTE: Sobrado, Gomesende, Ourense COSTA OESTE: As Somozas, A Coruña CUARTA CALLE: Intriago, Cangas de Onís (Asturias) DELIRIO: Celeiro, Viveiro, Lugo DISTRITO XOVEN: Novellana, Cudillero, Oviedo D’MODA: Cobas, Ferrol D’MOMENTO: Andeade, Touro, A Coruña DOMINÓ: Ambrosero (Cantabria) D’PÓKER: Pradorramisquedo, Viana Do Bolo, Ourense EL COMBO DOMINICANO: Cereixo, Vimianzo, A Coruña ÉLITE: Cabañas Raras, Ponferrada ENIGMA: Moruxo, Bergondo, A Coruña ESCAPARATE: Villares De Órbigo, León ESTRELLAMAR: Muniferral, Aranga, A Coruña FANIA BLANCO SHOW: Baltar, A Pastoriza, Lugo FILADELFIA: Serra De Outes, A Coruña FIN DE SIGLO: Vilapena, Trabada, Lugo FOLIADA: Muíño, Zas, A Coruña FUNÇÁO PÚBLICA: Illa de Arousa, Pontevedra GALAXIA: Villamuriel de Cerrato, Palencia GALILEA: Mera, Oleiros, A Coruña GALIN: O Couto, Narón, A Coruña GARIBALDI: Caboalles De Arriba, Villablino, León GRAN ATLANTA: Beade, Vigo GRAN CASINO: Tella, Ponteceso, A Coruña GRAN COLISSEUM: Penafonte, Grandas De Salime (Asturias) GRAN PARADA: San Martín de Teverga (Asturias) GRAN VÍA: Queiruga, Porto do Son, A Coruña HIROSHIMA: Illán, Begonte, Lugo IBIZA: Campaña, Valga, Pontevedra ILUSIÓN: Toubes, A Peroxa, Ourense IRIS: Candeán, Vigo ISMAEL: Abalo, Catoira, Pontevedra ISRAEL: Abres, Vegadeo (Asturias) JERUSALEN: Chapela, Redondela, Pontevedra KAMELOT: Figueiró, Tomiño, Pontevedra LA HUELLA: Venturada, Madrid LA OCA: Muradás, Beariz, Ourense LA SEÑAL: San Rafael, El Espinar, Segovia LATYNGALA: Fontoria, Luarca (Asturias) LECER: Quende, Abadín, Lugo LEDICIA: Pacios (Carballido) Begonte LIMÓN: Lobariñas, Crecente, Pontevedra LOS DUENDES: Catasós, Lalín, Pontevedra LOS ESPAÑOLES: Sorbeda, Páramo Del Sil, León LOS PLAYER’S: Reigosa, A Pastoriza, Lugo LOS PRÍNCIPES: Silva, Pol, Lugo LOS SATÉLITES: Goiriz, Vilalba, Lugo MADEIRA: Luarca (Asturias) MAGOS DE ESPAÑA: Meilán, Lugo MANILA: Chapela, Redondela, Pontevedra MARAZUL: Arnego, Rodeiro, Pontevedra MARBELLA: Vilarchán, Ponte Caldelas, Pontevedra MARIMBA: Carregal, Tomiño, Pontevedra MELODÍAS: Cedeira, A Coruña METRÓPOLIS: Berdeogas, Dumbría, A Coruña MIDAS: A Barrela, Carballedo, Lugo MILLENIUM: Guizán, Mos, Pontevedra MIRAMAR: Guizán, Mos, Pontevedra MOSAICO: Louro, Muros, A Coruña NEBRASKA: Sello, Lalín, Pontevedra NEVADA: Gaioso, Outeiro De Rei, Lugo NOCHE DE GALA: Vitoria, Álava (Centro gallego) NOVA IMPERIAL: Cereixo, Vimianzo, A Coruña NUEVA GENERACIÓN: Arteixo, A Coruña ODISEA: Bordóns, Sanxenxo, Pontevedra OLYMPUS: Calvos, Fornelos de Montes, Pontevedra PALLADIUM: As Somozas, A Coruña PANAMÁ: Celeiro, Viveiro, Lugo PANORAMA: Santa Ana, Ponte Caldelas, Pontevedra PARAÍSO: Chapela, Redondela, Pontevedra PARÍS DE NOIA: Boal (Asturias) PASIÓN: Sande, A Capela, A Coruña PASITO SHOW: Alcazarén, Valladolid PASSARELA: Santa Apolonia, Siero (Asturias) PONTEVEDRA: Ribadelouro, Tui, Pontevedra PRINCIPAL: Parada, Nigrán, Pontevedra PUERTO RICO: Xaviña, Camariñas, A Coruña RÍA DE AROSA: Santiago de Saá, O Páramo, Lugo RÍA DE VIGO SHOW: Cariño, A Coruña RITMO JOVEN: Aldán, Cangas, Pontevedra RITMO NOCHE: Parada, Nigrán, Pontevedra ROYAL ORQUESTA: Cerdedo, Pontevedra RYTHEM: Abres, Vegadeo (Asturias) SALSA ROSA: Escarabote, Boiro, A Coruña SAMBA: Muíño, Zas, A Coruña SIERRA DE LUNA: Mudelos, O Carballiño, Ourense SINTONÍA DE VIGO: Cerceda, A Coruña (Aquapark) SOLARA: Carregal, Tomiño, Pontevedra SUAVECITO: Beade, Vigo SUPERFAMA: Xustás, Cospeito, Lugo TAMBO: Cortegada, Ourense TANGO: A Barrela, Carballedo, Lugo TEKILA: Arlós, Llanera (Asturias) TELEVISIÓN NORDÉS: Vilarchán, Ponte Caldelas, Pontevedra TERRANOVA: Ferreira de Pantón, Pantón, Lugo THE BOYS MACHINE: Santiago de Compostela (Alameda) TRÉBOL: Novellana, Cudillero, Oviedo TRIUNFO: Santa Ana, Ponte Caldelas, Pontevedra TRYP MONTECARLO: Fontoria, Luarca (Asturias) VENEZIA: Vilasantar, A Coruña VERSALLES: Petín, Ourense VERSIÓN ORIGINAL: Ceares, Gijón WAYKAS FAMILY: Santa Apolonia, Siero (Asturias) XACOBEO: Mens, Malpica, A Coruña XENTE NOVA: Moncelos, Abadín, Lugo YUKATÁN: Tella, Ponteceso, A Coruña ZELTIA: Vilaño, A Laracha, A Coruña

     

    Denunciar
    Compartir en Twitter
    Compartir en Facebook