Blog 
Festa a Festa
RSS - Blog de Roxelio Xabier García Romero

Sobre este blog de Gran Vigo

Blog de festas e orquestras.


Archivo

  • 01
    Julio
    2010

    Comenta

    Comparte

    Twitea

    Datas festeiras para as noites calorosas de xullo

    Orquesta Olympus - 2010 - 0069 - Cordeiro (Valga)Ampliamos a galería de fotos da orquestra Olympus con tomas da festa de Cordeiro (Valga) /© festaafesta.tk

    Ofrecemos unha pequena selección das datas festeiras para o mes de xullo. Varios datos deberiamos ter en conta: por unha banda, a crise económica fai que diminúan as festas; pola outra, algunhas festas si se celebrarán pero aínda están en proceso de organización polo que é de esperar que as orquestras aumenten as súas actuacións nos próximos días.

    Aquí van, logo, propostas festeiras para as noites máis calorosas do mes de xullo, da man das nosas orquestras e grupos:

    GRUPO D’CINE 11/07 Meiras - Valdoviño (A Coruña) Solo Matinal 17/07 O Vao- Vigo (Pontevedra) Noche 25/07 Lago - Valdoviño (A Coruña) Con Orquesta MIEL e NOVO ESTILO GRUPO ILUSION 02: Laíño - Dodro - A Coruña alternando con LOS ESPAÑOLES y LOS TROVADORES 03: San Pedro - Flariz - Monterrei - Ourense Solos 04: Renza - Vilaxoan - Vilagarcía de Arousa - Pontevedra alternando con ORIENTE 10: Matalobos - A Estrada - Pontevedra 11: San Miguel - Vilela - Taboada - Lugo (Matinal y noche) 16: Castrelo do Val - Ourense 17: Ribadeo - Lugo 18: Loureiro - O Irixo - Ourense alternando con RITMO JOVEN 24: Cereixo - Vimianzo - A Coruña alternando con AMÉRICA SL 25: Santiago de Ribarteme - As Neves - Pontevedra alternando con JJ&SON 26: Arcos - Mazaricos - A Coruña (Matinal y noche) 31: Piñeiro - Xermade - Lugo alternando con COMPOSTELA GRUPO NARANJA Día 3 Loxo - Touro - A Coruña Día 4 Baredo - Baiona - Pontevedra Día 5 San Julian de Vega - Sarria - Lugo Día 10 Freáns de Deva - Pontedeva - Ourense Día 11 Noalla - Sanxenxo - Pontevedra Día 16 Mondariz Balneario - Lugo Día 17 Nespereira - Pazos de Borbén Día 18 Santa Xusta - Moraña - Pontevedra Día 24 Caboalles de Arriba - León Día 25 Deixebre - Oroso - A Coruña Día 26 Sello santiago - Lalín - Pontevedra Día 30 Cambados - Pontevedra GRUPO SAMBA 2 - PONTE DO PORTO - CAMARIÑAS - A CORUÑA 3 - CARIÑO - A CORUÑA 4 - LIEIRO - CERVO - LUGO 9 - PENXAMO - VIVEIRO - LUGO 10 - VILARRODÍS - ARTEIXO - CORUÑA 11 - CESPÓN - BOIRO - A CORUÑA 16 - A GUARDA - PONTEVEDRA 17 - PARADA - ORDES - A CORUÑA 18 - XACOBEO - DOZON - A CORUÑA 19 - ANXERIZ - TORDOIA - CORUÑA 20 - ILLA DE AROUSA - PONTEVEDRA 24 - MORAÑA - PONTEVEDRA 25 - SISAMO - CARBALLO - A CORUÑA 26 - CELEIRO - LUGO 31 - ERVIÑOU - VAL DO DUBRA - A CORUÑA GRUPO TORNADO 03   Paradivas - Moraña (Pontevedra) con ALAMEDA 10   Santa Comba (A Coruña) 11   Lérez - Pontevedra (Pontevedra) 16   Carril - Vilagarcía de Arousa (Pontevedra) con D´TACÓN 19   Gomaríz - Leiro / Ribadavía (Ourense) con COSTA DORADA 24   Soto del Barco (Asturias) 26   Santa Ana - A Lama (Pontevedra) 30   O Vicedo (Lugo) 31   Carril - Vilagarcía de Arousa (Pontevedra)
    ORQUESTRA ABANICO
    3 DIMO-CATOIRA-PONTEVEDRA
    5 RONFE-LANCARA-LUGO
    10 CATOIRA-PONTEVEDRA
    11 DOMAIO-MOAÑA-PONTEVEDRA
    16 RIANXO-CORUÑA
    17 PONTELLAS-PORRIÑO-PONTEVEDRA
    18 FEANS-A CORUÑA
    23 MORGADANS-GONDOMAR-PONTEVEDRA
    24 MALVAS-TUI-PONTEVEDRA
    25 GALEGOS-FRADES-A CORUÑA
    26 BARBADELO-SARRIA-LUGO
    31 GODONS-COVELO-PONTEVEDRA
    ORQUESTRA COMPOSTELA 02-07- Bugadillo, Ames (A CORUÑA). Alterna VERANO AZUL 03-07- Romeán (LUGO) 04-07- Serantes, Laxe (A CORUÑA) 05-07- Boiro (A CORUÑA) Alterna SUPERFAMA 10-07- San Miguel de Pesegueiro, Tui (PONTEVEDRA) Alterna LOS SATÉLITES 11-07- Orbán, Vilamarín (PONTEVEDRA) 12-07- Gondomar (PONTEVEDRA) Alterna LOS SATÉLITES 16-07- San Cosme de Outeiro, Outes (A CORUÑA) 18-07- Dorrón, Sanxenxo (PONTEVEDRA) ORQUESTRA COSTA OESTE 03/07/2010 NOCHE 11 GUNTIN-LUGO 04/07/2010 NOCHE 10 A 4 ALTERNA OLYMPUS COIA - VIGO - PONTEVEDRA 08/07/2010 NOCHE 11:30 A 5 ALTERNA LA OCA LIÑARES - AVION - OURENSE 10/07/2010 NOCHE M.P. 22:30 ALTERNA MADEIRA MESIA - A CORUÑA 11/07/2010 NOCHE 10 A 4 ALTERNA ABANICO DOMAIO - MOAÑA - PONTEVEDRA 12/07/2010 M.P. 10:30 N.11 A 5 ALTERNA GRAN PARADA O EIXO - SANTA LUCIA - SANTIAGO - A CORUÑA 15/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA PHILADELPHIA CABO DE CRUZ - BOIRO - A CORUÑA 16/07/2010 NOCHE 10 A 4 ALTERNA TV NORDÉS O GROVE - PONTEVEDRA 17/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA NEBRASKA TARAGOÑA - RIANXO - A CORUÑA 18/07/2010 NOCHE 10 ALTERNA FORMULA CAMARIÑAS - A CORUÑA 19/07/2010 NOCHE 11:30 ALTERNA ACHÉ TROBE - VEDRA - A CORUÑA 24/07/2010 NOCHE 11'30 A 3 PARADA DE AMOEIRO - AMOEIRO 26/07/2010 NOCHE 11 A 4 SANTIAGO DA VEIGA - SARRIA - LUGO 27/07/2010 NOCHE 11 A 5 ALTERNA MARBELLA JARRIO - COAÑA - ASTURIAS 29/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA OCÉANO CACHEIRAS - TEO - A CORUÑA 30/07/2010 NOCHE 23 LORBÉ - OLEIROS - A CORUÑA 31/07/2010 NOCHE 11 ALTERNA LA BÁMBOLA FOLGOSO - SOBRADO - A CORUÑA ORQUESTRA FOLIADA 02-Vi - Vila de Rei - Trasmirás (Ourense) 03-Sa – Dorneda - Oleiros (A Coruña) 04-Do – Logrosa - Negreira (A Coruña) 10-Sa -- O Eixo (Sta Lucía) - Santiago (A Coruña) 11-Do – Carracedo - Caldas de Reis (Pontevedra) 16-Vi – Lañas - Arteixo (A Coruña) 17- Sa - Moaña (Pontevedra) 18-Do - Enfesta (Sionlla) - Santiago 19-Lu – Berdia - Santiago (A Coruña) 23-Vi - Pendente de confirmar 24-Sa - Cortegada de Baños - Cortegada (Ourense) 25-Do - As Pontes (A Coruña) 26-Lu - O Burgo - Culleredo (A Coruña) 30-Vi - Ortigueira (A Coruña) 31-Sa – Cortegada - Silleda (Pontevedra) 01-Do - Vilanova de Cerveira - Portugal 02-Lu - Pazos de Borbén (Pontevedra) ORQUESTRA JERUSALÉN 03 PONTE ARNELAS PONTEVEDRA 04 SOÑAR LUGO 05 COIA VIGO CON PARIS DE NOIA 10 PENXAMO VIVEIRO LUGO Alterna un dúo 11 FREIXEIRO OUTES A CORUÑA 12 NESPEREIRA LUGO 16 GRADO ASTURIAS CON MANILA 17 ASPONTES A CORUÑA 18 ESTEIRO A CORUÑA 24 AS SOMOZAS A CORUÑA CON PHILADELPHIA 25 CELEIRO LUGO 26 PARADA OURENSE 31 CELA MOS PONTEVEDRA CON MONTES ORQUESTRA LAMAS
    02- Villaseca de Laciana, Villablino, Leon 03-Salgueiras, Sta Eulalia de Oscos, Asturias 04-Ferreiravella, Riotorto, Lugo 05-Piedras Blancas, Castrillón, Asturias 10-Ferreira, S.Sadurniño, A Coruña 16-Praia de Cesantes, Redondela, Pontevedra 17-Salceda de Caselas, Pontevedra 19-La Tenderina, Oviedo 21-Laxe, A Coruña 23-A Gándara, Narón, A Coruña
    ORQUESTRA LEDICIA ESPECTÁCULO 02/07/2010 - FIGUEIRAS - MONDOÑEDO (LUGO) Alternando con Orquesta Principal, la fiesta comienza sobre las 22,00 03/07/2010 - XUNQUEIRA DE ESPADAÑEDO (OURENSE) 04/07/2010 - FIGUEIREDO SAN PEDRO - PADERNE DE ALLARIZ (OURENESE) La fiesta comienza sobre las 20,00 05/07/2010 - SOBRADO DO BISPO - BARBADAS (OURENSE) La Fiesta comienza, sobre las 21,00 10/07/2010 - VILARIÑO DE CONSO (OURENSE) Al ternando grupo D´Moda 11/07/2010 - PERLORA - CARREÑO (OVIEDO) La fiesta esta para las 22,00 12/07/2010 - LA CARRERA - EL BERRON - SIERO (OVIEDO) Alternando Orquesta Diamante, la fiesta esta para las 22,30 h. 16/07/2010 - PAZOS DE ARENTEIRA - BOBORAS (OURENSE) La fiesta esta para las 22,00 17/07/2010 - VILARIÑO - PEREIRO DE AGUIAR (OURENSE) La fiesta esta para las 22,15 h. 18/07/2010 - BORNEIRO - CABANA (A CORUÑA) Alternando orquesta Players, la fiesta esta para las 22,30 h. 19/07/2010 - PONTECARREIRA - FRADES (A CORUÑA) Alternando grupo D´Moda, la fiesta esta para las 22,30 h. 22/07/2010 - GRABACION PROGRAMA TELEVISION - VIGO 24/07/2010 - CERCEDO - PONTEVEDRA. Alternando orquesta Atlanta, la fiesta esta para las 22,30 h. 25/07/2010 - ALBARELLO - VERIN (OURENSE) 26/07/2010 - QUEIRUGA - PORTO DO SON (A CORUÑA) . Con el cantante Bustamente, la fiesta esta para las 22,00 h. 27/07/2010 - SANTIAGO DE REQUIAN - BETANZOS (A CORUÑA) Alternando con orquesta Philadelphia. 30/07/2010 - SAN ESTEVO - RODEIRO - AVION (OURENSE) La fiesta esta para las 00,00 h. 31/07/2010 - ALFOZ - LUGO. Alternando orquesta Juan Mallo. ORQUESTRA LOS SATÉLITES 02/07/10 Serantes – Laxe (A Coruña) 03/07/10 Moscoso – Pazos de Borbén (Pontevedra) 04/07/10 Bugallido – Ames (Pontevedra) 07/07/10 Boiro (A Coruña) 09/07/10 Meirás – Valdoviño (A Coruña) 11/07/10 Pexegueiro – Tui (Pontevedra) 12/07/10 Gondomar (Pontevedra) 13/07/10 Golmar – Laracha (Pontevedra) 15/07/10 Muros (A Coruña) 16/07/10 Club del Mar (A Coruña) 17/07/10 S. Pedro da Mezquita – A Merca (Ourense) 19/07/10 Carracedo – Caldas de Reis (Pontevedra) 23/07/10 Paderne – Cesuras (A Coruña) 24/07/10 Ribadavia (Ourense) 25/07/10 Boal (Asturias) 26/07/10 Ameixenda – Cee (A Coruña) 27/07/10 Arteixo (A Coruña) 28/07/10 S. Pantaleón das Viñas – Paderne (A Coruña) 29/07/10 Velle (Ourense) 30/07/10 Coirós (A Coruña) 31/07/10 Amio – Santiago (A Coruña) ORQUESTRA MARAZUL 11.- ROMARIZ - SOUTOMAIOR - PONTEVEDRA 16.- BAIONA - PONTEVEDRA 18.- A POBRA DO CARAMIÑAL - A CORUÑA 20.- BOUZAS - VIGO - PONTEVEDRA 22- CASTROFEITO con LOS CHUNGUITOS 23.- SAN CAMPIO DE LONXE - TOMIÑO - PONTEVEDRA 24.- COVELO - PONTEVEDRA 29.- CORGOMO - O BARCO DE VALDEORRAS - OURENSE 30.- FREAZA - PONTEVEDRA 31.- PEÑA DE FRANCIA - A CAÑIZA - OURENSE ORQUESTRA MARBELLA 02/07/10 Cambas – Aranga (A Coruña) 03/07/10 Bens (A Coruña) 04/07/10 Baltar – Pontecaldelas (Pontevedra) 09/07/10 Xustans – Pontecaldelas (Pontevedra) 10/07/10 Soesto – Laxe (A Coruña) 11/07/10 Vilaboa – Culleredo (A Coruña) 12/07/10 Domaio – Moaña (Pontevedra) 15/07/10 Marín (Pontevedra) 16/07/10 Camariñas (A Coruña) 17/07/10 Areas – Tui (Pontevedra) 18/07/10 Ourol – Sarria (Lugo) 19/07/10 Bora (Pontevedra) 22/07/10 Illa de Arousa (Pontevedra) 23/07/10 Boebre – Pontedeume (A Coruña) 24/07/10 Carril – Villagarcia (A Coruña) 25/07/10 Calvos – Fornelos de Montes (Pontevedra) 26/07/10 Santa Ana – Pontecaldelas (Pontevedra) 27/07/10 Jarrio – Coaña (Asturias) 29/07/10 Duarria – Castro Rei (Lugo) 31/07/10 Lorbé – Oleiros (A Coruña) ORQUESTRA MONTES 02 - 07 - 2010 Monasterio de Monfero 03 - 07 - 2010 Leiro Cervo Lugo alterna PARÍS DE NOIA 04 - 07 - 2010 Muimenta Cospeito Lugo 10 - 07 - 2010 Negreira Coruña alterna CABARET 11 - 07 - 2010 Baio Zas Coruña alterna PANORAMA 16 - 07 - 2010 Tapia de Casiariego Asturias alterna TEKILA 17 - 07 - 2010 Moaña Pontevedra alterna FOLIADA 18 - 07 - 2010 Callobre Miño 19 - 07 - 2010 Taboada Monfero 24 - 07 - 2010 Club de Campo Ferrol 25 - 07 - 2010 Somozas Coruña 30 - 07 - 2010 Ortigueira Coruña alterna FOLIADA 31 - 07 - 2010 Cela Mos Pontevedra alterna JERUSALÉN ORQUESTRA OLYMPUS 01.-SANTA COMBA - A CORUÑA 02.-SAN CLEMENTE - ZAS - A CORUÑA 03.-LORDELO - PADRENDA - OURENSE 04.-BARRIO DE COIA - VIGO - PONTEVEDRA 08.-NEGREIRA - A CORUÑA 09.-MESÍA - A CORUÑ 10.-LAS CAMPAS - CASTROPOL - ASTURIAS 11.-LUINTRA - NOGUEIRA DE RAMUIN - OURENSE 12.-VILABOA - CULLEREDO - A CORUÑA 15.-LAÑAS - ARTEIXO - A CORUÑA 16.-MARÍN - PONTEVEDRA 17.-CAMARIÑAS - A CORUÑA 18.-AGUIÑO - RIBEIRA - A CORUÑA 19.-MAROÑAS - MAZARICOS - A CORUÑA 23.-AS SOMOZAS - A CORUÑA 24.-LOROÑO - ZAS - A CORUÑA 25.-CORTEGADA DE BAÑOS - OURENSE 27.-GARABÁS - MASIDE - OURENSE 30.-CACHEIRAS - TEO - A CORUÑA 31.-CABARCOS - BARREIROS - LUGO ORQUESTRA PALLADIUM orquesta-palladium-datas-xullo ORQUESTRA PANORAMA 01/07/10 Soandres – A Laracha (A Coruña) 02/07/10 Muimenta – Cospeito (Lugo) 03/07/10 Soñar (Lugo) 04/07/10 Lieiro – Cervo (Lugo) 05/07/10 Oza dos Rios (A Coruña) 06/07/10 Coya – Vigo (Pontevedra) 08/07/10 Vilarrodís – Arteixo (A Coruña) 09/07/10 Mosteiro – Meis (Pontevedra) 10/07/10 Oseiro – Arteixo (A Coruña) 11/07/10 Baio – Zas (A Coruña) 12/07/10 Quembre – Carral (A Coruña) 13/07/10 Vilaboa – Culleredo (A Coruña) 14/07/10 Marín (Pontevedra) 15/07/10 O Grove (Pontevedra) 16/07/10 Parada – Ordes (A Coruña) 17/07/10 San Martiño – Foz (Lugo) 18/07/10 Teixeiro – Curtis (A Coruña) 19/07/10 Oural – Sarria (Lugo) 20/07/10 Pobra do Caramiñal (A Coruña) 21/07/10 Callobre – A Estrada (Pontevedra) 22/07/10 Illa de Arosa (Pontevedra) 23/07/10 Montouto – Abegondo (A Coruña) 24/07/10 Lovariñas – Crecente (Pontevedra) 25/07/10 Serra de Outes – Outes (A Coruña) 26/07/10 Calvos – Fornelos (Pontevedra) 27/07/10 O Burgo - Culleredo - A CORUÑA 28/07/10 Garabas – Maside (Ourense) 30/07/10 Folgoso – Sobrado (A Coruña) 31/07/10 Cabarcos – Barreiros (Lugo) ORQUESTRA PARÍS DE NOIA 01/07/10 Santa - Comba (A Coruña) 02/07/10 Dimo - Catoira (Pontevedra) 03/07/10 Lieiro - Cervo (Lugo) 04/07/10 Presaras - Vilasantar (A Coruña) 05/07/10 Coia - Vigo (Pontevedra) 09/07/10 Negreira (A Coruña) 10/07/10 Luintra - Nogueira de Ramuin (Ourense) 11/07/10 A Silva - Cerdeda (A Coruña) 12/07/10 Ces - Lousame (A Coruña) 13/07/10 Cuns - coristanco (A Coruña) 15/07/10 O Grove (Pontevedra) 16/07/10 Parada - Ordes (A Coruña) 17/07/10 San Martiño - Foz (Lugo) 18/07/10 Foz (Lugo) 19/07/10 Oural - sarria (Lugo) 22/07/10 O Burgo - Culleredo (A Coruña) 23/07/10 As Somozas (A Coruña) 24/07/10 Moncelos - Abadin (Lugo) 25/07/10 Parada de Amoeiro (Ourense) 26/07/10 Adragonte - Paderne (A Coruña) 27/07/10 Mera - Oleiros (A Coruña) 29/07/10 Soandres - A Laracha (A Coruña) 30/07/10 Candas - Carreño (Asturias) 31/07/10 Cortegada - Silleda (Pontevedra) ORQUESTRA PHILADELPHIA 02.- Dorneda – Oleiros (A Coruña) 03.- Cerdido (A Coruña) con ATENAS 05.- Tabeaio – Carral (A Coruña) con TRIUNFO 09.- Carnés – Vimianzo ( A Coruña) 10.- Fornelos – La Rivera – Salvaterra (Pontevedra) 11.- Senande – Villastose – Muxia (A Coruña) 12.- Laias – Cenlle (Ourense) 15.- Cabo de Cruz – Boiro (A Coruña) con COSTA OESTE 16.- Aguiño – Ribeira (A Coruña) 17.- Quintela de Leirado (Ourense) 18.- Brañas – Toques (A Coruña) 19.- As Pontes (A Coruña) 20.- Obre – Noia (A Coruña) 24.- As Somozas (A Coruña) 26.- Jarrio – Coaña (Asturias) 27.- Santiago de Requián – Betanzos (A Coruña) 29.- Ortigueira (A Coruña) 30.- A Rasa –Noia (A Coruña) 31.- Milladoiro – Ames (A Coruña) ORQUESTRA PONTEVEDRA DIA --------ACTUACION -----------------------HORARIO
    3 ----------Barres-Castropol-Asturias --------Noche 11 4 ----------Guntin-Lugo ------------------------Noche 9 ----------Mosteiro-Meis-Pontevedra -------Noche 10 alt PANORAMA 10 --------Domaio-Moaña-Pontevedra ------Noche 10 alt MIRAMAR 11 --------Friol-Lugo ---------------------------Noche alt TEKILA 16 --------Moaña-Pontevedra ---------------Noche 10 alt PALLADIUM 17 --------O Grove-Pontevedra -------------Noche 10 alt SÚPER COMBO 18 --------A Xironda-Cualedro-Ourense ----Tarde 9 Noche 1 19 --------Pontellas-Porriño-Pontevedra ----Noche 10 alt CHARLESTON BIG BAND 23 --------Illa de Arousa-Pontevedra --------Noche alt GRAN PARADA 24 --------Goiriz-Vilalba ------------------------Noche alt TEKILA 25 --------Guillade-Ponteareas --------------Noche 10.30 alt MIRAMAR 30 --------Chapela-Vigo ----------------------Noche 10 alt sintonia 31 --------Cacheiras-Teo-Coruña -----------Noche alt Philadelphia
    ORQUESTRA RITMO JOVEN 02.- Moscoso - Pazos de Borben - Redondela (Pontevedra) 03.- Cumbraos - Mesía (Coruña) 04.- Sabucedo (Pontevedra) 09.- Figueirido (Pontevedra) 10.- Meiza do Valdoviño (Coruña) 11.- A Laracha (Coruña) 16.-  Melide (Coruña) 17.- Arriondas (Asturias) 18).- O Irixo (Ourense) 23.- Ribadavia - San Cristobal 24.- Ourense (Fiestas del Puente) 25.- Ocupado 26.- Beade - Vigo (Pontevedra) 27.- Alama (Pontevedra) 28.- Ponte Arnelas (Pontevedra) 30.-  Velle (Ourense) 31.-  Couso - Gondomar (Pontevedra) ORQUESTRA SUAVECITO
    3- San Adrian de Cobres Vilaboa (Po) 4- Outeiro de Rei (Lu) 5- Collado Siero (Asturias) 10- Freanes Pontedeva (Ou) 12- Sotrondio-San Martin del rey Aurelio (Asturias) 16- Luanco-Gozon (Asturias) 17- Cesantes Redondela (Po) 24- Bembrive Vigo (Po) 25- Queiruga-Porto do Son (Co) 26- Guizan Mos (Po) 27- Sariego (Asturias) 28- Galdo Viveiro (Lu) 31- Seares-Castropol (Asturias)
    ORQUESTRA  TREBOL 02 - Cumeiro,Vila de Cruces, Pontevedra con SOLARA 03 - Serantes, Laxe, A Coruña con AZALEA 04 - Castañeda, arzúa, A Coruña con EMBAJADORES 06 - Boiro, A Coruña con TROVADORES 09 - Pesegueiro, Tui, Pontevedra con CAPITOL 10 - Sabado - Sergude, Boqueixón, A Coruña 11 - Gondomar, Pontevedra con SUPERFAMA 12 - Baldrañes, Tui, Pontevedra con CAPITOL 15 - Teallo, Dodro, A Coruña con SUPERFAMA 17 - Beiro, Santa Eulalia, Ourense 18 - Vincios, Gondomar, Pontevedra 19 - Castro Dozón, Pontevedra con LOS ESPAÑOLES 24 - Miraz, Friol, Lugo 25 - Ameixenda, Cee, A Coruña 26 - Cereixo, Vimianzo, A Coruña 27 - Grabacion de Programa de Television 29 - Pontearnelas, Pontevedra con SOLARA 30 - Carantoña, Vimianzo, A Coruña 31 - Couso, Gondomar, Pontevedra con RITMO JOVEN

     

    Denunciar
    Compartir en Twitter
    Compartir en Facebook