Blog 
Festa a Festa
RSS - Blog de Roxelio Xabier García Romero

Sobre este blog de Gran Vigo

Blog de festas e orquestras.


Archivo

  • 14
    Agosto
    2014

    Comenta

    Comparte

    Twitea

    A véspera do día grande das festas de Galicia

    Orquesta Panorama 2014 - Foto Álex ÁlvarezA imaxe de hoxe é unha foto da orquestra Panorama 2014 autoría de Ález Álvarez

    Fin de semana de máis festas en Galicia. As patronais de Nosa Señora enchen o calendario de eventos festeiros para esta longa fin de semana que comeza hoxe. Aquí vai unha mostra dalgunhas das festas programadas para esta noite.

    ACTUACIÓNS DE ORQUESTRAS MÉRCORES 14 DE AGOSTO ABANICO: Rebordáns, Tui, Pontevedra ACHÉ: Medeiros, Monterrei, Ourense ACORDES: Oencia, León ALARMA: Ordes, A Coruña ALASKA: Vilaño, Vilasantar, A Coruña ALCÁZAR: Rebordáns, Tui, Pontevedra ALIANZA: Marza, Palas de Rei, Lugo ALKAR: Os Ánxeles, Boimorto, A Coruña AMÉRICA: Cee, A Coruña ANACONDA: La Calzada de Oropesa, Toledo ANDURIÑA: Cenlle, Ourense ARAMIO: Montederramo, Ourense ARMONÍA SHOW: Castro, Narón, A Coruña ASSIA: Gijón ATENAS: Barro, Noia, A Coruña BREIXA BAND: Negueira de Muñiz, Lugo CANADÁ: Vegadeo (Asturias) CAÑÓN: Almaraz, Cáceres CAPITOL: Reboreda, Redondela, Pontevedra CAT: Prado, Cabrales (Asturias) CENIZA: Dordaño, Cesuras, A Coruña CHANNEL: Ombreiro, Lugo CHARLESTÓN BIG BAND: Caldas de Reis, Pontevedra CHICAS SHOW: Meirás, Valdoviño, A Coruña CICLÓN: Nogar de Cabrera, León CINEMA: Xaviña, Camariñas, A Coruña CIUDAD CRISTAL: Pola De Laviana (Asturias) CLAXXON: Viana do Bolo, Ourense COSTA BLANCA: Reboreda, Redondela, Pontevedra COSTA DORADA: Vide, As Neves, Pontevedra COSTA OESTE: Travesas-Tremoedo, Vilanova De Arousa CUARTA CALLE: Andrín, Llanes (Asturias) DELIRIO: Segán, O Saviñao, Lugo DISTRITO XOVEN: Benia de Onís (Asturias) D’MODA: Nuez, Aliste, Zamora DOMINÓ: La Isla, Colunga (Asturias) D’POKER: Vide, As Neves, Pontevedra EL COMBO DOMINICANO: Cambre, A Coruña ÉLITE: Palencia ESTRELLAMAR: Fisteus, Curtis, A Coruña FANIA BLANCO SHOW: Betanzos, A Coruña FILADELFIA: Meirás, Valdoviño, A Coruña FIN DE SIGLO: Nebra, Porto do Son, A Coruña FOLIADA: Guitiriz, Lugo GALAXIA: San Mamed da Ribeira, O Páramo, Lugo GALILEA: Santiago de Oís, Coirós, A Coruña GARIBALDI: Trascastro, Peranzanes, León GRAN ATLANTA: Celanova, Ourense GRAN PÀRADA: San Clodio, Ribas de Sil, Lugo IPANEMA: Pinilla de la Valdería, León ISMAEL: Vegadeo (Asturias) ISRAEL: Santa María, Vilardevós, Ourense LA HUELLA: Sanchidrián, Ávila LA OCA: Beade, Ourense LEDICIA: Villaralbo, Zamora LIMÓN: Sacos, Cotobade, Pontevedra LOS ESPAÑOLES: Celanova, Ourense LOS PLAYER’S: Olveira, Ribeira, A Coruña LOS SATÉLITES: Celas de Peiro, Culleredo, A Coruña MARBELLA: Amoeiro, Ourense METRÓPOLIS: A Laracha, A Coruña MIDAS: Os Ánxeles, Boimorto, A Coruña MILLENIUM: Atios, O Porriño, Pontevedra MIRAMAR: Puente de Domingo Flórez, León NEBRASKA: Melide, A Coruña NEVADA: Macendo, Castrelo de Miño, Ourense NOCHE DE GALA: Mombeltrán, Ávila NUEVA GENERACIÓN: Viveiro, Lugo ODISEA: La Peregrina, Pontevedra OLYMPUS: Rábade, Lugo PALLADIUM: Cedeira, A Coruña PANAMÁ: Entrimo, Ourense PANORAMA: Meira, Lugo PASIÓN: Vilachá, Monfero, A Coruña PASSARELA: Cualedro, Ourense PONTEVEDRA: Atios, O Porriño, Pontevedra PRINCIPAL: Molinaseca, León RÍA DE VIGO SHOW: Mondariz, Pontevedra RITMO JOVEN: Pollos, Valladolid ROYAL ORQUESTA: Val, Agolada, Pontevedra SALSA ROSA: Palazuelo de das Cuevas, Zamora SAMBA: Caldas de Reis, Pontevedra SIERRA DE LUNA: Vilela, Rodeiro, Pontevedra SINTONÍA DE VIGO: A Ponte, Padrón, A Coruña SOLARA: Rante, San Cibrao das Viñas, Ourense SON D’VIGO: La Peregrina, Pontevedra SUAVECITO: Vilamartín del Sil, Páramo del Sil, León TAMBO: Travesas-Tremoedo, Vilanova de Arousa TANGO: La Bañeza, León TEKILA: Luarca, Valdés (Asturias) TRIUNFO: Riós, Ourense VENEZIA: Viñós, Arzúa, A Coruña XACOBEO: Playa Santa Marta, Baiona, Pontevedra XENTE NOVA: Santa Marta de Baíñas, Baiona, Pontevedra YUKATÁN: Mondariz, Pontevedra  

     

    Denunciar
    Compartir en Twitter
    Compartir en Facebook